DOSKONAŁA
15 opinii na
Paulina Gora
Paulina Gora
2023-11-24
Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm.
Marek Kawka
Marek Kawka
2023-11-24
CreativeHost to świetny wybór dla tych, którzy szukają niezawodnego i przystępnego hostingu.
Krzysztof Rzeźnik
Krzysztof Rzeźnik
2023-11-21
Polecam
Renata Romańczyk Photography
Renata Romańczyk Photography
2023-11-20
Prawie 2 lata temu przeniosłam stronę na ten serwer i to była jedna z moich najlepszych decyzji biznesowych. Strona działa bez zarzutu, dużo szybciej niż na dotychczasowym serwerze popularnej firmy. Oprócz prędkości ładowania się strony na różnych nośnikach, to co jest ewidentnie in plus to poprawa SEO. Ale jeśli te słowa dalej Cię nie przekonują to powinien Cię przekonać poziom obsługi klienta. Nie jest istotne czy jest to jakaś trywialna rzecz czy coś poważnego, zawsze jest pełne zaangażowanie i ogromna chęć pomocy. Jak dla mnie jest to dowód, że warto czasem zaufać mniej znanej (jeszcze) firmie, która lepiej zajmie się stroną, ma indywidualne podejście do klienta, który nie ma poczucia, że jest tylko kolejnym numerkiem w kolejce oczekujących na połączenie z konsultantem. Renata Romańczyk
Katarzyna Kidaj
Katarzyna Kidaj
2023-11-20
Bardzo polecam. Obsługa na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm
Piotr Pasiak
Piotr Pasiak
2023-11-20
Mariusz był naszym uczestnikiem szkoleń z SEO dla Fotografa. Poruszaliśmy temat pozycjonowania dla fotografów, bezpieczeństwa naszych danych, certyfikatów SSL I znaczeniu szybkości ładowania stron www na naszą widoczność w wyszukiwarce google. Nie minął tydzień Mariusz zadzwonił że ma dla nas ofertę serwerów dedykowanych. Dziś mam u niego własne dwie strony www. Prócz mnie stronę przeniosło 7 z 10 uczestników naszych szkoleń i to jest wystarczająca rekomendacja. Wszystko działa z prędkością światłowodu. Mariusz to spec w dziedzinie serwerów wszystko Działa jak należy, każda nowość jaka się pojawi jest przez niego szybko przetwarzana i wdrażana – efektem czego jest szybki, zabezpieczony serwer zgodny z Najnowszymi standardami. Gorąco polecam.
Piotr Kowalczuk
Piotr Kowalczuk
2023-11-19
Świetna jakość usług i niezawodność! Polecam każdemu, kto szuka solidnego i profesjonalnego hostingu!
Mistrz Gsm
Mistrz Gsm
2023-11-17
Polecam z czystego serca. Miła i mega zajefajna obsluga.
Barbara Mosakowska
Barbara Mosakowska
2023-11-17
CreativeHost to solidny dostawca usług hostingowych, oferujący szeroki zakres funkcjonalności i narzędzi potrzebnych do hostowania stron internetowych oraz sklepów online. Ich platforma jest łatwa w obsłudze.
Szpyrki Fotografia
Szpyrki Fotografia
2023-11-16
Najlepszy hosting! Jeśli chcesz, żeby Twój biznes wszedł na wyższy poziom zadbaj o swoją stronę. Dzięki Mariuszowi działa rewelacyjnie i szybko. Support na najwyższym poziomie ❤️ Polecamy!!!!
Scroll to Top